Kolejna wygrana

Victoria Jaworzno 0-2 (0-0) UKS Dulowa

W sobotnie południe nasza drużyna pokonała na wyjeździe Victorię Jaworzno 2-0. Niespodziewanie spotkanie było bardzo wyrównane. Na początku meczu nasi rywale nas zaskoczyli i stworzyli sobie 3 dobre okazje, których jednak nie wykorzystali. Nasza drużyna próbowała się odgryźć atakami, lecz żaden z nich nie zakończył się bramką. Do przerwy 0-0. Po zmianie stron ruszyliśmy odważniej do przodu. Przyniosło to efekt już 10 minut później, kiedy Michał Głuch znalazł się na "szesnastce" i uderzeniem w prawe okienko bramki otworzył wynik spotkania. Przejęliśmy inicjatywę nad meczem. Jednak rywale również próbowali atakować, lecz tak jak w pierwszej połowie ich skuteczność szwankowała. W 80 minucie, Michał Głuch zdecydował się na rajd przez połowę boiska, który zakończył swoją 10 bramką w tym sezonie i ustalił wynik spotkania. Dzięki tej wygranej nasza drużyna wskoczyła na 3 miejsce w tabeli tracąc tylko 2 punkty do lidera z Byczyny.