3 punkty z Lgotą

UKS Dulowa 7-1 (5-0) Korona Lgota

W meczu rozegranym w sobotnie przedpołudnie nasza drużyna pokonała rówieśników z Lgoty 7-1. Od początku spotkania UKS przejął inicjatywę przebywając prawie cały czas na połowie gości. Wynik otworzył się już w 4 minucie. Po prostopadłym podaniu Dawida Zająca sytuację "sam na sam" wykorzystał Michał Głuch. Dulowa stwarzała sobie kolejne okazję, ale zawodziła skuteczność. Na kolejne trafienie musieliśmy czekać do 15 minuty kiedy bramkarza gości pokonał Adrian Jabłoński. Kolejna bramka dla naszej drużyny padła 10 minut później. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dominik Pater, który gdyby miał lepszy celownik po 30 minutach miał by na koncie hat-tricka. UKS dalej napierał, lecz raził nieskutecznością. Aż do 30 minuty, w której "Głuszek" wziął sprawy w swoje ręce i drugi raz pokonał bramkarza. Pięć minut później skompletował hat-tricka, po przyjęciu piłki obrócił się z nią w polu karnym i pewnym uderzeniem pokonał goalkeeper'a Korony. Do przerwy 5-0, choć spokojnie wynik mógłby być dwucyfrowy. Po przerwie Jarosław Burdzy wykorzystał wszystkie zmiany zmieniając prawie połowę składu. Na początku swoją pierwszą okazję w meczu miała drużyna Lgoty, która po błędach w obronie strzeliła jak się okazało honorową bramkę. Po tym zdarzeniu sytuacja wróciła do normy dalej atakował UKS, lecz nadal prezentował fatalną skuteczność. W 65. minucie nasz najlepszy strzelec strzelił w tym meczu swoją 4 bramkę ,a pięć minut później 5. Sędzia kilka minut później zakończył spotkanie. UKS utrzymał 2 miejsce w tabeli i dalej traci do Byczyny 3 punkty. Ostatni mecz w rundzie jesiennej nasza drużyna rozegra w niedziele wyjazdowy mecz ze Startem Kamień.