Od nowego sezonu B-klasa

W nowym sezonie nasza drużyna zostaje zgłoszona do Chrzanowskiej B - klasy. Została wzmocniona kilkoma zawodnikami z drużyny juniorów starszych MKS-u Trzebinia, z którą przybył również ich szkoleniowiec Kacper Ślusarek. W trakcie przygotowań nasza drużyna rozegrała dotychczas dwa sparingi. Zarówno mecz z Juniorami Starszymi MKS-u oraz z Błyskawicą Myślachowice zakończyły się remisami 3-3. W meczu z młodzieżowcami trzebińskiego klubu bramki strzelali: Michał Cząstka (2) oraz Tomasz Kurdziel, natomiast z Błyskawicą: Bartosz Piwowar oraz Tomasz Rejdych (2). Kolejne spotkanie "Łosie" zagrają w najbliższą niedzielę (7.08) o godzinie 11 w ramach PP na szczeblu PPNCH, gdzie na swoim boisku podejmą występującą w okręgówce Victorię Zalas.