Pogrom w Myślachowicach!

UKS Dulowa 5-0 (2-0) Zgoda Byczyna

Bramki dla UKS-u: Krawczyk (37'), P. Głuch (43'), M. Głuch (58' 82'), J. Dąbek (63')

Nasza drużyna w sobotnie przedpołudnie nadspodziewanie łatwo pokonała w Myślachowicach w roli gospodarza juniorów Zgody Byczyny aż 5-0. Przez cały mecz nasza drużyna miała przewagę. Pierwszą bramkę w 37 minucie zdobył Kamil Krawczyk. Chwilę później zawodnik Byczyny w ciągu 15 sekund obejrzał dwie żółte kartki co oznaczało wykluczenie z boiska i od tamtego momentu goście musieli radzić sobie w dziesiątkę. Przed przerwą swoją bramkę zdobył jeszcze Paweł Głuch i po pierwszej połowie schodziliśmy do szatni prowadząc 2-0. Po zmianie stron nasi piłkarze udowodnili przewagę zdobywając jeszcze trzy bramki, których autorami byli Michał Głuch (2) oraz Jakub Dąbek. Po tym meczu przeskoczyliśmy w tabeli naszego rywala i tracimy tylko punkt do lidera, a więc Ciężkowianki Jaworzno, która w tej kolejce zremisowała 1-1 z Victorią Jaworzno. To właśnie z Ciężkowianką zagramy najbliższy mecz, którego stawką będzie pierwsze miejsce w tabeli. Już teraz serdecznie zapraszamy!!!