Porażka w Jaworznie

Cieżkowianka Jaworzno 5-1 (4-0) UKS Dulowa

Nasza drużyna w środowe południe przegrała aż 5-1 z Ciężkowianką. Od początku mecz ten nie układał się po naszej myśli. Popełniliśmy dużo błędów, które zawodnicy z Jaworzna zamienili na bramki. Już w 4 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, gdy strzał na bramkę zamienił Michał Pierzchała. Kolejna bramka padła po niezdecydowaniu naszej obrony, która nie ruszyła do piłki przegłówkowanej w stronę naszego pola karnego, co napastnik Ciężkowianki wykorzystał. W pierwszej połowie padły jeszcze dwie bramki dla gospodarzy, jedna z nich po uderzeniu bezpośrednio z rzutu wolnego i zawodnicy z Jaworzna do szatni schodzili prowadząc 4-0. Druga połowa zaczęła się od naszych ataków, co przyniosło skutek już dwie minuty po wznowieniu. Bramkę po dośrodkowaniu z rożnego zdobył Dominik Pater. Stworzyliśmy jeszcze kilka okazji, jednak brakło skuteczności. Kilka minut później zawodnicy z Jaworzna stworzyli sobie dobrą sytuację i jak się później okazało strzelili ostatnią bramkę w tym spotkaniu ustalając wynik meczu. Po tym spotkaniu spadliśmy na 3 miejsce w tabeli i tracimy do pierwszego miejsca już 4 punkty. Kolejny mecz zagramy 7 maja. Podejmiemy wtedy Zagórzankę Zagórze, która plasuje się obecnie na 4 miejscu.