Inauguracja rundy wiosennej

Już w najbliższą sobotę (16.04) nasza drużyna rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej Chrzanowskiej Ligi Juniorów Starszych. Naszym rywalem będzie drużyna Nadwiślanina Gromiec. W pierwszym meczu, który odbył się w Dulowej nasza drużyna pokonała pewnie zawodników z Gromca 5-2, choć do przerwy to goście prowadzili 2-0. Bramki zdobywali: Michał Głuch (3), Tomasz Dąbek oraz Paweł Rejdych. W naszej kadrze nie nastąpiła żadna zmiana personalna i o punkty w rundzie wiosennej powalczymy tym samym składem nie wliczając w to zawodników kontuzjowanych. Czy UKS zrobi pierwszy krok w walce o pierwsze miejsce i zainauguruje rozgrywki zwycięstwem? Przekonamy się już w sobotę. Mecz odbędzie się na boisku w Gromcu. Początek spotkania o 11. Serdecznie zapraszamy!!!