Tylko remis...

Nadwiślanin Gromiec 1-1 (1-1) UKS Dulowa

Bramka dla UKS-u: Kamil Krawczyk

W sobotnie przedpołudnie nasza drużyna na wyjeździe podejmowała juniorów starszych Nadwiślanina Gromiec. Od początku nasza drużyna przejęła inicjatywę nad spotkaniem. Udokumentował to Kamil Krawczyk, który po fantastycznym rajdzie od połowy boiska i minięciu dwóch przeciwników uderzył z rogu szesnastki idealnie w samo okienko. UKS dalej atakował, lecz brakowało skuteczności. W 20 minucie gospodarze wykonywali rzut rożny i po zamieszaniu przed bramką wyrównali wynik spotkania. Do końca pierwszej połowy mieliśmy ogromną przewagę, lecz nie potrafiliśmy jej udowodnić. Do przerwy 1-1. Druga połowa rozpoczęła się tak jak pierwsza od ataków naszej drużyny. Przez cały mecz jednak celowniki naszych napastników były rozregulowane. Nasi przeciwnicy stworzyli jeszcze jedną sytuacje, lecz świetnie obronił Pałka. Do ostatnich minut walczyliśmy o korzystny rezultat. W ostatniej minucie doliczonego czasu Pałka rozpoczął dalekim wykopem od bramki, piłka skoczyła na 20-metrze i obrońca Gromca chciał głową podać do swojego bramkarza, jednak zrobił to zbyt mocno i przelobował goalkippera, piłka leciała wprost do bramki, jednak po odbiciu przed samą linią skręciła i uderzyła w słupek. Chwile po tej sytuacji sędzia zakończył zawody. Przez całe spotkanie mieliśmy dużą przewagę, lecz nie potrafiliśmy jej udokumentować drugą bramką. Szkoda straconych punktów, gdyż lider tabeli przed tym spotkaniem, a więc Zgoda Byczyna niespodziewanie przegrała z Victorią Jaworzno aż 4-0. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra w Myślachowicach właśnie z zespołem z Byczyny. Już teraz serdecznie zapraszamy!!!