Wygrana na zakończenie

Start Kamień 3-9 (0-4) UKS Dulowa

W ostatnim meczu w rundzie jesiennej nasza drużyna pewnie pokonała rówieśników z Kamienia 9-3. Spotkanie nasza drużyna otworzyła dwoma szybkimi trafieniami. Od początku przeważaliśmy i praktycznie nie dawaliśmy stwarzać sytuacji bramkowych dla gospodarzy. W pierwszej połowie zdołaliśmy zdobyć jeszcze 2 bramki. Do przerwy 4-0. Po przerwie Jarosław Burdzy wprowadził na boisko Szymona Kozuba (zastąpił naszego kapitana, a więc Adriana Kurka) oraz Tomasza Dąbka (zastąpił Dawida Trębacza). Po zmianie stron spotkanie wyglądało tak jak w pierwszej części spotkania. UKS strzelił szybko kolejne dwie bramki. Gospodarze zdołali odpowiedzieć kilka chwil później po błędzie Szymona Staronia, który wypuścił przed siebie piłkę i napastnikowi gospodarzy pozostało strzelić bramkę. UKS od razu odpowiedział. Kilka minut później zespół z Kamienia strzelił drugą bramkę tym razem po błędzie wprowadzonego na boisko Tomasza Dąbka. Dulowa tak jak po pierwszej bramce od razu odpowiedziała. I po raz kolejny Start strzelił bramkę tym razem po wrzutce spod lini końcowej nasza drużyna zostawiła piłkarza Startu bez krycia, który strzałem głową skierował piłkę do bramki, którą z lini próbował wybić Adrian Gałuszka lecz trafił w poprzeczkę i piłka wpadła do siatki. Po tej bramce UKS strzelił jak się okazało ostatnią bramkę w tym spotkaniu i sędzia kilka minut później zakończył spotkanie.